Rolety zewnętrzne – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że większość klientów którzy zdecydowali się na zamontowanie rolet zewnętrznych na pierwszym miejscu wskazała na bezpieczeństwo. W następnej kolejności pojawiły się: ochrona przed warunkami atmosferycznymi (grad, deszcz), termoizolacja, intymność (zasłonięcie przed wzrokiem innych), izolacja akustyczna, komfort sterowania elektrycznego (kilkoma roletami na raz), kreowanie wizerunku fasady budynku (dopasowanie kolorystyczne barwy np. do stolarki okiennej, itp) i sterowanie dobiegającym światłem z zewnątrz (aretowany pancerz rolety pozwala stworzyć półmrok w bardzo słoneczny dzień).

Oferowane przez firmę MYCEK rolety zewnętrzne zapewniają ochronę przed aktami wandalizmu i skutecznie opóźniają włamanie. Użycie dobrych i przemyślanych zabezpieczeń, może skutecznie uniemożliwić włamanie.

Do rolet zewnętrznych ze sterowaniem ręcznym, polecamy rygle, blokujące podniesienie pancerza rolety. W roletach ze sterowaniem elektrycznym polecamy wieszaki blokujące, spełniające to samo zadanie jak rygle. Dodatkowo wzmocnienie w rolecie zewnętrznej dolnej listwy, utrudnia wyrwanie pancerza z prowadnic.

 

MYCEK – rolety zewnętrzne